Cozy Deal Days: Ontvang 11%* korting op bijna alles – ook bovenop sale-artikelen!
Shop nu

Michael Kors Absolu Pour Femme Eau de Parfum Spray

Michael Kors - Absolu Pour Femme
-44%
Deel product

30 ml

€ 1.430,67 / 1 l

incl. btw

€ 42,92

Adviesprijs € 77,02

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met Post NL za 07-11 tot ma 09-11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Michael Kors Absolu Pour Femme is een stralende geur die wordt gekenmerkt door zijn bloemig-fruitige samenstelling. Het opent met een heldere en uitnodigende mix van sappige peer en frisse Italiaanse mandarijn voor een sprankelende opening. In het hart van deze creatie ontvouwt Damastroos haar volle pracht en geeft het eau de parfum een weelderige, bloemige textuur. De basisnoot rondt de geurbeleving af op een zachte en sensuele manier. Hier worden warme akkoorden van Madagaskar vanille, aromatische tonkaboon en zachte benzoë hars gecombineerd om een langdurige en diepgaande finish te creëren.

Het parfum van Italiaanse makelij wordt gepresenteerd in een flacon die luxe en moderniteit uitstraalt. De rechtopstaande, rechthoekige vorm is gemaakt van glas met een glanzend metallic oppervlak dat glinstert in een warme koper- of roségoudkleur. De buitenkant is versierd met gebogen, onregelmatige metallic applicaties die het ontwerp een dynamisch en organisch tintje geven. Op het rechthoekige, in kleur afgestemde deksel staat bovendien discreet de merknaam "MICHAEL KORS" gegraveerd, wat het harmonieuze totaalbeeld van deze eau de parfumspray compleet maakt.

  • Basisnoten

    benzoë, tonkaboon, vanille
  • Hartnoten

    roos, vetiver
  • Topnoten

    mandarijn, peer, peper
  • Naam

    Eau de Parfum Spray
  • Lijn

    Absolu Pour Femme
  • Productlijn

    Vrouwengeuren
  • Artikelnr.

    1252185
  • Toepassing

    decolleté, hals, lichaam
  • Geursoort

    bloemig, fruitig
  • Producttype

    pompflacon
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, GERANYL ACETATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, VANILLIN, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, CITRUS LIMON PEEL OIL, POGOSTEMON CABLIN OIL, LINALYL ACETATE, PINENE, CITRONELLOL, CINNAMYL ALCOHOL, ISOEUGENYL ACETATE, ROSE KETONES, GERANIOL, ROSE FLOWER OIL/EXTRACT, BETA-CARYOPHYLLENE, ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, COUMARIN, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, TERPINOLENE, BENZYL BENZOATE, CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 17200 (RED 33).

Schrijf de eerste beoordeling voor Absolu Pour Femme

Dit vind je misschien ook leuk

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en krijg tot € 15** korting
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.992 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.