Artikelnr. 1221487
Lancaster Sun Perfect
Unifying Serum SPF50- Verwachte levering met Post NLwo 24-06 tot do 25-06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Het Lancaster Unifying Serum SPF50 zonverzorging uit de Sun Perfect lijn maakt indruk met zijn bijna gewichtloze lichte samenstelling en zijn zeer betrouwbare all-round bescherming. Ontworpen met de gepatenteerde Full-Light Technologie van de fabrikant, beschermt het zonbeschermingsserum niet alleen tegen UV-A- en UV-B-stralen, maar blokkeert het ook op betrouwbare wijze onzichtbare straling en infraroodstralen. Een ander hoogtepunt is natuurlijk de formulering als serum: de lichte textuur van het Lancaster Unifying Serum SPF50 maakt het heel gemakkelijk om gelijkmatig op de huid aan te brengen en het kan ook worden gebruikt als make-upbasis. De zonverzorging verwent de huid ook met vele andere ingrediënten.
Vroegtijdige huidveroudering aanpakken: met de Lancaster Sun Perfect Unifying Serum SPF50 zonverzorging
Wist je dat? In de praktijk zijn UV-A- en UV-B-stralen slechts verantwoordelijk voor 10% van het zonnespectrum. Als je je huid rondom en echt betrouwbaar wilt beschermen, heb je volspectrumbescherming nodig: zoals geboden door Lancaster Sun Perfect Unifying Serum SPF50. De voedende ingrediënten hebben ook een hydraterend effect, zodat je huid onderweg voldoende wordt gehydrateerd. Het serum verstevigt en kalmeert de huid ook op natuurlijke wijze terwijl deze nog in contact is met de zonnestralen. De geïntegreerde bescherming tegen pigmentvlekken legt de basis voor een blijvend jeugdig uitziende huid - nu en in de toekomst.
Naam
Unifying Serum SPF50Lijn
Sun PerfectProductlijn
ZonneproductenEigenschap
beschermend, spf, uv A-uv B-beschermingConsistentie
serumToepassing
gezichtZonbeschermingsfactor
50+Voedingsstoffen
vitamine C
- Coty
- 14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
- contact@cotyconsumeraffairs.com
Schrijf de eerste beoordeling voor Sun Perfect
Onze aanbevelingen voor u:
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De korting van 12% geldt alleen in de parfumdreams-app. Geldig tot 21-06-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
- Algemene voorwaarden
- Colofon
- Bescherming van persoonsgegevens
- Cookie Instellingen
- © 2026 Parfümerie Akzente GmbH
























