0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Flormar Eyeliner
Matte Eyeliner Middernacht
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLvr 19-12 tot za 20-12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Met de Midnight Matte Eyeliner van Flormar geef je je oogmake-up een donkere eyeliner in intens, mat zwart. Omdat hij is uitgerust met een bijzonder dunne punt, is hij perfect voor een smalle, fijne eyeliner. Maar je kunt ook een coole vintage look creëren met een brede eyeliner met de Midnight Matte Eyeliner van Flormar.
Tips voor het aanbrengen
Met zijn hoog gepigmenteerde kleur is de eyeliner van Flormar een echt combinatietalent dat bij veel looks past. Je kunt de eyeliner bijvoorbeeld gebruiken om een donker lijntje toe te voegen aan je glamoureuze feestlook. Als je de voorkeur geeft aan een natuurlijke look en je ogen gewoon een beetje wilt accentueren, kun je ook gewoon een dun lijntje trekken langs de wimperlijn. Dit maakt je wimpers zichtbaar dikker en laat ze er volumineuzer uitzien. Een zwarte volumemascara is een smaakvolle manier om je make-up af te maken.Naam
Matte Eyeliner MiddernachtLijn
EyelinerProductlijn
Oog make-upHuid
alle huidsoortenEigenschap
definiërend, watervastToepassing
ogen
Het aanbrengen van een eyeliner vereist een beetje handigheid en een goede voorbereiding. Voor een optimaal resultaat moet je je ooglid van tevoren primen met een primer of een lichtgekleurde oogschaduw. Het is bijzonder moeilijk om de eyelinerlijn zonder vlekken te trekken tijdens de eerste paar toepassingen. Het is daarom aan te raden om kleine stipjes op de wimperlijn te zetten en ze vervolgens met elkaar te verbinden. Trek het bovenste ooglid iets omhoog met de vinger van de andere hand en breng de stipjes of de hele eyelinerlijn zo dicht mogelijk bij de wimperlijn aan. Houd het ooglid na het aanbrengen een paar seconden dicht om de eyeliner te laten drogen. Daarna kun je correcties aanbrengen met een wattenstaafje en oogmake-up remover.
AQUA (WATER), STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, METHYLPROPANEDIOL, CELLULOSE, POLOXAMER 407, COCO-GLUCOSIDE, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM DEHYDROACETATE, BHT. +/- (MAY CONTAIN): CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77510 (FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE), CI 77499 (IRON OXIDES).
Bewaar op een koele plaats. Plaats de dop van het potlood terug na gebruik!
- Flormar Cosmetics GmbH
- Schneiderstr. 82, DE-40764 Langenfeld
- www.flormar.de
Onze klanten zeggen over Eyeliner
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:

+8
Flormar
Eyeliner
Waterproof eyeliner
€ 3,99 € 3,59
1,1 g
1,1 g
- € 2,99
- € 2,69
- € 3,99
- € 3,59

Flormar
Eyeliner
Smoky Eyes Waterproof Eyeliner
€ 7,99 € 7,19
1,1 g
1,1 g
- € 5,99
- € 5,39
- € 7,99
- € 7,19

Flormar
Eyeliner
Gel eyeliner
€ 7,99 € 7,19
2,2 g
2,2 g
- € 5,99
- € 5,39
- € 7,99
- € 7,19
Misschien vind je dit ook leuk



















