Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Evody Zeste d'Or

Eau de Parfum Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLvr 31-10 tot ma 03-11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Eau de Parfum Spray
Lijn
Zeste d'Or
Productlijn
Collection Première
Zeste d'Or uit de Collection Première van Evody is een eau de parfum spray die je elke dag opnieuw zal verrassen. Want dit water is een van die geuren dieniet in een hokje te plaatsen zijn: sensueel en warm, fruitig en pittig of mannelijk en wrang?

Zeste d'Or onthult steeds nieuwe facetten van zijn karakter

en neemt je mee naar een rijk van de zintuigen dat steeds verrast met nieuwe avonturen. Deze eau de parfum spray van Evody zit vol sfeer en energie. Naast heerlijk fruit bevat deze creatie specerijen en eikenmos, waardoor een geur ontstaat die je nooit meer wilt missen. Régine en Cérine Vasseur zijn de twee componisten die Zeste d'Or tot leven hebben gebracht. De twee kunstenaars hebben op vakkundige wijze ervaringen vastgelegd via olfactorische middelen en ze voor de eeuwigheid bewaard: de schone, zoete geur van de kindertijd in combinatie met de verwachtingen van het opgroeien. Plus een vleugje zinderende erotiek gecombineerd met een verwarmende, betrouwbare aardsheid. De topnoten zijn citroen en bergamot, terwijl het hart pulseert met kruidige rozemarijn, kardemom en elemihars. De basis is verrukkelijk met eikenmos en echte vetiver. Evody maakt indruk met een eau de parfum spray van hoge kwaliteit die zowel geraffineerd als duurzaam is en is een van de geuren die je nieuwe frisheid en energie geeft.
Toepassing
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
Ingrediënten
Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Citral, Dextro-Limonene, Farnesol, Geraniol, Linalool
Merk
ZARKIMIYA SAS 
7, rue Beethoven, FR-78640 VILLIERS SAINT FREDERIC

Onze klanten zeggen over Zeste d'Or

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

9.572 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief