Bespaar 11%* EXTRA op salefavorieten en andere must-haves
Shop nu

Essence BABY GOT BLUSH BABY KRIJGT BLOS Liquid Blush

Deel product
Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met Post NL do 24-09 tot vr 25-09

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De BABY GOT BLUSH Liquid Blush van Essence is een vloeibare blush die bijzonder geschikt is voor degenen die de voorkeur geven aan een natuurlijk resultaat voor hun make-up. BABY GOT BLUSH is veganistisch en glutenvrij. Verder bevat dit product geen microplastics, parabenen, olie, aceton of nanodeeltjes. Net als de hele cosnova groep, gebruikt het merk Essence geen dierproeven en staat het op de lijst van PETA.

Geen ingewikkelde applicatie voor een vlekkeloos resultaat

De verpakking van BABY GOT BLUSH heeft een zachte sponsapplicator die het gemakkelijk maakt om de blush gelijkmatig aan te brengen. Het is ook gemakkelijk om de blush naar wens te blenden. Naast een beautyblender of kwast kun je hiervoor ook je vinger gebruiken. Twee tot drie druppels van het product zijn genoeg om de jukbeenderen wat kleur te geven en toch een natuurlijke look te behouden. Om de make-up er intenser uit te laten zien, breng je gewoon meer blusher aan. De BABY GOT BLUSH Liquid Blush is niet alleen sneldrogend, maar geeft ook een langdurig, natuurlijk resultaat en is geschikt voor alle huidtypes.
  • Naam

    Liquid Blush, BABY KRIJGT BLOS
  • Lijn

    BABY GOT BLUSH
  • Productlijn

    Collectie
  • Artikelnr.

    1166234
  • Toepassing

    gezicht
  • Dekkracht

    sterk
  • Eigenschap

    langdurig, sneldrogend
  • Finish

    natuurlijk
  • Huid

    alle huidsoorten
  • Consistentie

    vloeibaar
  • Productnaam

    acetonvrij, glutenvrij, parabeenvrij, veganistisch, zonder olieachtige ingrediënten
  • Producttype

    potje
Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar.
AQUA (WATER), C9-12 ALKANE, ISOAMYL LAURATE, SILICA, TALC, PROPANEDIOL, TRI (POLYGLYCERYL-3/LAURYL) HYDROGENATED TRILINOLEATE, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, SODIUM CHLORIDE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, DIATOMACEOUS EARTH, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), VANILLIN, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Schrijf de eerste beoordeling voor BABY GOT BLUSH

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.947 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 23-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.