-20%* – Let your beauty wishes come true!

StartERBEErbeManicure-etuis
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

ERBE Manicure-etuis

Zaketui, 3-delig Cognac
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLdi 28-10 tot wo 29-10
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Zaketui, 3-delig Cognac
Lijn
Manicure-etuis
Productlijn
Erbe
Zoals alle manicurekoffers bevat de 3-delige cognac pocketkoffer van ERBE verschillende accessoires voor nagelverzorging. Het is uitgerust met een nagelschaartje, een nagelvijl en een pincet.

Elegante etui van koeienhuid

De ERBE etui is gemaakt van het fijnste leer, heeft stiksels in een bijpassende kleur en is voorzien van drie smalle vakken. Het kan worden gesloten met een praktische drukknoop zodat de afzonderlijke items goed beschermd zijn en er niet uit kunnen vallen. De 3-delige cognac etui van ERBE bevat drie roestvrijstalen voorwerpen van hoge kwaliteit. Het nagelschaartje kan worden gebruikt om nagels precies te knippen en vervolgens kan de saffieren nagelvijl worden gebruikt om de nagelranden voorzichtig vorm te geven en glad te maken. De pincet kan worden gebruikt om bijvoorbeeld wenkbrauwhaartjes precies te epileren. Manicurekoffers zijn niet alleen ideaal voor nagelverzorging thuis, maar ook op reis. Zo heb je nagelschaartje, nagelvijl en pincet altijd bij de hand.
Toepassing
De nagelverzorgingsaccessoires zijn gemakkelijk te gebruiken en maken het mogelijk om thuis een perfecte manicure en pedicure te creëren. Met nagelriemdrukkers kun je de nagelriemen voorzichtig naar het nagelbed duwen. Met een nagelriemschaar kun je snel uitstekende nagelriemen verwijderen en nagels inkorten, terwijl nagelvijlen de nagels de perfecte vorm geven. Als je je nagels vijlt, zorg er dan voor dat je altijd in één richting vijlt en beweeg de vijl niet heen en weer. Gebruik nagelreiniger om vuil en resten van de nagels te verwijderen. Verdikte teennagels, waarvoor tondeuses en nagelschaartjes vaak niet geschikt zijn, kunnen heel precies worden ingekort met een nagelknipper.
Merk
Becker Manicure GmbH & Co. KG
Friedrich-Wilhelm-Straße 18-22, DE-42655 Solingen
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

9.522 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 27-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief