ALLEEN VANDAAG: Bespaar 7%* op bijna alles – ook boven op afgeprijsde artikelen
Shop nu
StartDr. Jart+ZorgCryo SorbetIJzig Gezichtsmasker

Dr. Jart+ Cryo Sorbet IJzig Gezichtsmasker

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Het Dr Jart+ Cryo Sorbet Icy Facial Mask brengt een verfrissend schoonheidsritueel rechtstreeks naar je badkamer thuis. De lichtroze verpakking bevat vier handige individuele porties voor een eenvoudige bereiding. Het fijne poeder kan worden gemengd met een beetje water om in een handomdraai een gladde sorbettextuur te creëren. Deze speciale consistentie maakt het mogelijk om het product volledig dekkend aan te brengen en het vormt zich zachtjes naar de contouren van het gezicht. Dankzij de speciale CoolGlyco-technologie met erythritol en sacharose kan het masker een intensief verkoelend gevoel op de huid creëren, wat zorgt voor een revitaliserend moment, vooral 's ochtends of na een lange dag. Als je deze frisheidsboost wilt versterken, leg je het product voor gebruik tien minuten in de koelkast. De formule, verrijkt met vitamine B12, ceramiden en salicylzuur, kan een stralend, fris uiterlijk ondersteunen. Na een korte inwerktijd van tien minuten kan het masker gemakkelijk weer worden afgewassen. Dit op Korea geïnspireerde ritueel is een tijdbesparende toevoeging aan je dagelijkse routine en laat je huid soepel aanvoelen.

  • Verandert van een fijn poeder in een gladde sorbettextuur
  • Kan een intens verkoelend huidgevoel creëren dankzij de CoolGlyco technologie
  • Bevat vitamine B12, ceramiden en salicylzuur voor een frisse uitstraling
  • Biedt een tijdbesparende applicatie met slechts tien minuten inwerktijd
  • Naam

    IJzig Gezichtsmasker
  • Lijn

    Cryo Sorbet
  • Productlijn

    Zorg
  • Artikelnr.

    1269828
  • Toepassing

    gezicht
  • Eigenschap

    koelend, revitaliserend, verstrakkend
1. meng poeder met 24 ml water

2. roer tot er een gladde sorbettextuur ontstaat

3. gelijkmatig op de huid aanbrengen en 10 minuten laten inwerken

4. afspoelen - zonder resten achter te laten
SODIUM CARBOXYMETHYL STARCH, SUCROSE, ERYTHRITOL, CYANOCOBALAMIN, CERAMIDE NP, ETHYLHEXYLGLYCERIN,
CAPRYLYL GLYCOL, SALICYLIC ACID,
HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHEROL, SODIUM DEHYDROACETATE

Schrijf de eerste beoordeling voor Cryo Sorbet

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.954 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 28,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 27-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.