Beautymomenten voor Sinterklaas – een mooi cadeau & bespaar 22%*
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Sante Naturkosmetik Douche verzorgingMango & biologische aloë vera

Vaste vochtinbrengende conditioner
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met Post NL Icon
    Verwachte levering met Post NLza 13-12 tot ma 15-12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De vaste vochtinbrengende conditioner van Sante Naturkosmetik is vrij van siliconen en veganistisch. Het is een ongecompliceerd haarverzorgingsproduct voor iedereen die iets goeds wil doen voor zichzelf en het milieu. De Mango & Organic Aloe Vera Shower Conditioner heeft een aangename fruitige en natuurlijke geur. Waardevolle ingrediënten van mango en organische aloë vera beschermen het haar en voorzien het van intensief vocht. De milde verzorging maakt je haar aangenaam zacht en glanzend. De conditioner zorgt ervoor dat je haar natuurlijk aanvoelt en makkelijker doorkambaar is. Als vaste conditioner voor onder de douche is hij ideaal voor gebruik thuis, tijdens het sporten en op reis.

Vaste vochtinbrengende conditioner met mango & biologische aloë vera

Sante Naturkosmetik inspireert met duurzame haarverzorging die zorgvuldig omgaat met mens en natuur. De Mango & Organic Aloe Vera Shower Conditioner is gemaakt van hernieuwbare grondstoffen in Duitsland. Gebruik de conditioner zoals gewoonlijk op vochtig, pas gewassen haar. Vervolgens schuim je de vochtinbrengende conditioner op met water in je hand. Vervolgens kan de conditioner zachtjes in de lengten en punten van het haar worden gemasseerd. Na ongeveer een minuut goed uitspoelen. Geniet van je verzorgde, aangenaam geurende en vochtige haar. De verpakking is plasticvrij en 100% gerecycled.
  • Naam

    Vaste vochtinbrengende conditioner, Mango & biologische aloë vera
  • Lijn

    Douche verzorging
  • Productlijn

    Lichaamsverzorging
  • Eigenschap

    anti-pluis, hydraterend, verzorgend
  • Geursoort

    exotisch
  • Toepassing

    haar
  • Haartype

    droog haar
Cetearyl AlcoholTapioca StarchTalcSodium Coco-SulfateZea Mays (corn) starchPrunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) OilButyrospermum Parkii (Shea) Butter [1]Citric AcidInulinGlycerinMangifera Indica (Mango) Seed ButterTheobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter [1]Parfum (Fragrance) [2]Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice Powder [1]Aqua (Water)Linalool [2]CI 77492 (Iron Oxides)CI 77491 (Iron Oxide).
  • Logocos Naturkosmetik GmbH & Co. KG
  • Zur Kräuterwiese 6, DE-31020 Salzhemmendorf
  • post@logocos.de

Onze klanten zeggen over Douche verzorging

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.4

10.153 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 07-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief