Artikelnr. 587602
Inglot Accessoires
Freedom System OogschaduwpaletteOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met Post NLwo 18-02 tot do 19-02
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Je kent de situatie: je favoriete kleuren oogschaduwpalet zijn bijna op, terwijl minder gebruikte tinten nog behoorlijk vol zijn. Wat moet je dan doen? Het hele palet weggooien? Dat zou zonde zijn en niet milieuvriendelijk. Gebruik het Freedom System oogschaduwpalet als alternatief. Het geeft je onbeperkte vrijheid om je eigen gepersonaliseerde make-up te creëren. Het accessoire is gemaakt door Inglot. Het Poolse beautybedrijf staat voor innovatieve cosmetica die consequent dierproefvrij wordt ontwikkeld.
Een waardevol accessoire voor schoonheid naar eigen wens
Het Freedom System oogschaduwpalet van Inglot wordt gekenmerkt door bijzonder doordachte functies. Het is verkrijgbaar in verschillende formaten voor verschillende producten, waaronder oogschaduw, bronzer, poeder, blusher en andere make-up. De magnetische laag, die de producten op hun plaats houdt en het makkelijk maakt om ze te verwisselen en te organiseren, is geweldig.
Dit maakt het Freedom System oogschaduwpalet tot de basisaccessoire voor je eigen persoonlijke make-upset. Je hoeft alleen maar je favoriete producten uit Inglot's brede assortiment te kopen en ze te ordenen in het Freedom System Palette. De oogschaduws van het label maken indruk met hun hoge kwaliteit. Dankzij hun hoog gepigmenteerde formule scoren ze met een grote kleurintensiteit en hebben hun waardevolle voedingsstoffen een voedende werking.
Naam
Freedom System OogschaduwpaletteLijn
AccessoiresProductlijn
Accessoires
Dit betekent dat lege make-up paletten geld en grondstoffen besparen, wat bijzonder goed is voor het milieu.
- Inglot Sp. z o.o.
- Lwowska 154, PL-37-700 Przemyśl
- www.inglotcosmetics.com
Onze klanten zeggen over Accessoires
Onze aanbevelingen voor u:

Inglot
Oogschaduw
Freedom System Creamy Pigment Eye Shadow
€ 11,30 € 10,17
- € 8,48
- € 7,63
- € 11,30
- € 10,17

Inglot
Oogschaduw
Freedom System Creamy Pigment Eye Shadow
€ 11,30 € 10,17
- € 8,48
- € 7,63
- € 11,30
- € 10,17

Morphe
Contouring
Shapelifter Micro Contour Stick
€ 15,06 € 13,55
- € 11,30
- € 10,17
- € 15,06
- € 13,55

Inglot
Accessoires
Vrijheidssysteem Palette Rond Mat
€ 10,99 € 9,89
- € 8,24
- € 7,42
- € 10,99
- € 9,89
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 13-02-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
- Algemene voorwaarden
- Colofon
- Bescherming van persoonsgegevens
- Cookie Instellingen
- © 2026 Parfümerie Akzente GmbH















